HIPPOLAND - Sprzęt jeździecki

Aktualności 2010

11 września 2010
W Klubie Sportowym "Pieńki"  odbyły się Zawody Krajowe CNC w WKKW.
 W klasie LL wystartowała  Ingana ( po Saganek, od Indiva xxoo  po Dobryń oo ) klacz naszej hodowli, która  wraz ze swoją amazonką Panią Magdaleną Sobczyńksą - Wołejszo  zajęły 3 miejsce.

03-05 września 2010
W Rybniku odbyły się Mistrzostwa Śląska w skokach przez przeszkody.
Brał w nich udział ogier Sukces pod swoją amazonką Julią Cieślar, która w tych zawodach zdobyła złoty medal w kategorii juniorów.
Podczas trzydniowych zmagań nasz młody wychowanek wszystkie konkursy ukończył bez punktów karnych zajmując następujące miejsca:

- piątek, konkurs nr 7, klasa P - zwykły - I Półfinał (juniorzy)
8 miejsce - 0 pkt
- sobota, konkurs nr 15, klasa N - zwykły - II Półfinał (juniorzy)
4 miejsce - 0 pkt
- niedziela , konkurs nr 19, klasa P - zwykły
4 miejsce - 0 pkt.

20-22 sierpnia 2010
W Warce
odbyły się Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody, w których to pięcioletni ogier Sukces naszej hodowli wystartował w konkursach dodatkowych zajmując następujące lokaty:

10-11 lipca 2010
W Ochabach odbyły się Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody. Najlepszą zawodniczką  tej imprezy okazała się Julia Cieślar, która wygrała 3 konkursy w tym dwa z nich na ogierze Sukces naszej hodowli, poniżej wyniki:
- konkurs nr 3, klasa L- dokładności z rozgrywką - 1 miejsce o. Sukces
- konkurs nr 5, klasa P- o wzrastającym stopniu trudności 3 miejsce og. Sukces
- konkurs nr 11, klasa P- dwufazowy - 3 miejsce og. Sukces
- konkurs nr 12, klasa N- dokładności z rozgrywką - 1 miejsce og. Sukces

25-27 czerwca 2010
W Mosznej odbyły się  Ogólnopolskie  Zawody Konne * w skokach przez przeszkody, w których startował ogier Sukces pod swoją amazonką,  juniorką Julią Cieślar zajęli  odpowiednio:

- konkurs nr 1 - klasa P1 (115 cm  ) -  Runda Młodych Koni - konie  5 - letnie z oceną stylu konia - 7 miejsce z notą 7,1 pkt.
- konkurs nr 5 - klasa P1 ( 115 cm ) - Runda Młodych Koni - konie 5 - letnie z oceną stylu konia  - 10 miejsce z notą 6,7 pkt.
- w konkursie nr 9 - klasa N ( 120 cm ) - Runda Młodych Koni - konie 5 letnie z oceną stylu konia - 8 miejsce z notą 7,0 pkt.

11-13 czerwca 2010
W Rybniku 2010 podczas Regionalnych Zawodów Konnych w skokach przez przeszkody bardzo dobrze zaprezentował się naszej hodowli ogier
Sukces, który podczas piątkowych konkursów zaliczył czysty przejazd w konkursie kl L - dokładności (100 cm) oraz w konkursie nr 5, kl. P - dwufazowy  (110 cm) i zajął 3 miejsce pod Julią Cieślar, która wygrała ten konkurs na drugim swoim koniu.

14-16 maja 2010
W Krakowie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Konne ** w skokach przez przeszkody - XXXVII Memoriał Adama Królikiewicza. W tej prestiżowej imprezie jeździeckiej nieźle spisał się naszej hodowli pięcioletni ogier
Sukces ( Saganek, Subiekcja ) pod Julią Cieślar ( KJ Champion Górki Małe ).